قوانین و مقررات عمومی

ثبت‌نام در وب‌سایت تیک‌سازه به منزله قبول کلیه قوانین و مقررات سایت می‌باشد.

کلیه اصول و فرایندهای وب‌سایت تیک‌سازه مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقررات تجارت الکترونیک و قوانین و مقررات حمایت از حقوق مصرف‌کننده است، لذا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین و مقررات مرتبط با کاربر می‌باشد.

در صورت هرگونه تغییر در قوانین مندرج یا تغییر رویه‌هایی که در آینده صورت گیرد، در همین صفحه بروزرسانی خواهد شد. همچنین استفاده‌ی مستمر شما از سایت به معنای پذیرش قوانین و تغییرات آن است.

قوانین و مقررات مربوط به رعایت حریم شخصی

مجموعه‌ی تیک‌سازه موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی افرادی است که از خدمات سایت استفاده می‌کنند و متعهد است که تا حد توان از حریم شخصی افراد حفاظت کرده و به آن احترام بگذارد.

همه‌ی مطالب، تصاویر، ویدیوها، آیکون‌ها، دکمه‌ها، لوگو، گرافیک، وب‌دیزاین، موارد قابل‌دانلود و تمامی محتواهای تولید شده جزء اموال تیک‌سازه محسوب می‌شوند و حق استفاده و نشر مطالب در دسترس انحصاری تیک‌سازه می‌باشد، لذا هرگونه استفاده بدون مجوز کتبی، پیگرد قانونی دارد.

مدت زمان تحویل

مجموعه‌ی تیک‌سازه از شنبه تا پنجشنبه هر هفته به استثنای تعطیلات رسمی در ایران، کلیه سفارشات ثبت شده را در همان روزکاری یا اولین روز پس از تعطیلات پردازش و ارسال می‌کند. همچنین برای ثبت سفارش می‌توانید ۷ روز هفته در ۲۴ ساعت روز از طریق سایت اقدام کنید.

زمان تقریبی تحویل سفارشات به این صورت می‌باشد: تحویل سفارشات تهران و اصفهان در کمتر از ۳ ساعت و تحویل سفارشات شهرستان در کمتر از ۲۴ ساعت صورت می‌گیرد.

روند مرجوعی کالا

با توجه به قوانین و مقررات تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران، تمامی کالاها تا ۷ روز پس از تحویل، دارای فرصت مرجوعی هستند، اما با درنظرگرفتن الزامیت حفظ بازه‌ی دمایی محصولات شیمیایی در حمل و نگهداری، محصولات شیمیایی مشمول ۷ روز بازگشت کالا نمی‌باشند.

مرجوعی کالا فقط در شرایط ذیل امکان‌پذیر می‌باشد:

– وجود اشکال یا ایراد فنی در صورتی که همان لحظه‌ی رسیدن کالا به مجموعه‌ی تیک‌سازه با ذکر سند ویدیویی اطلاع داده شود.

– اگر مرجوعیت کالا از سمت تیک‌سازه تعیین شد کالا باید در کارتن یا جعبه‌ی اصلی خود به تیک‌سازه بازگردانده شود.

– امکان رسیدگی به درخواست مرجوعیت مشتری زمانی صورت می‌گیرد که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی خود خارج نشده باشد.

– انصراف از خرید یا درخواست مرجوعی فقط شامل کالایی می‌شود که باز نشده باشد و هیچ‌گونه دخل، تصرف، بازکردن بسته‌بندی اولیه، پلمب و حتی وکیوم آن صورت نگرفته باشد.

استرداد وجه

استرداد وجه فقط در شرایط زیر امکان‌پذیر می‌باشد:

۱. زمانی که وجه اشتباه واریز شده باشد، به‌عبارتی وجه واریزی کمتر یا بیشتر از ارزش کالا باشد به شما باز گردانده می‌شود.

۲. زمانی که محصول اتمام موجودی شده باشد و شما از طریق درگاه پرداخت آنلاین، وجه را پرداخت کرده باشید.

۳. زمانی که معامله‌ی فروش بنا به دلایلی بین دو طرف فسخ شده باشد.

۴. زمانی که خریدار از خرید کالا منصرف شده باشد و کالا هنوز از انبار تیک‌سازه خارج نشده باشد.

۵. زمانی که خریدار از خرید کالا منصرف شده باشد اما کالا از انبار تیک‌سازه خارج شده باشد فقط در این صورت وجه برگشته می‌شود که کالا باز نشده باشد و هیچ‌گونه دخل، تصرف، بازکردن بسته‌بندی اولیه، پلمب و حتی وکیوم آن صورت نگرفته باشد.

نحوه پرداخت وجه

پرداخت وجه فقط به‌صورت نقد می‌باشد و هیچ‌گونه چک یا پرداخت اقساطی امکان‌پذیر نیست. برای پرداخت می‌توانید از کارشناسان فروش تیک‌سازه شماره‌ی کارت، شماره‌ی حساب و شماره‌ی شبا دریافت کنید و وجه را پرداخت کنید یا از طریق وب‌سایت تیک‌سازه محصولات را ثبت سفارش کنید و از طریق درگاه پرداخت آنلاین، وجه را به‌صورت کامل پرداخت کنید.

نحوه پشتیبانی و خدمات پس از فروش

تیم فروش تیک‌سازه، اطلاعات موردنیازتان راجب محصولات را از طریق اپلیکیشن‌هایی نظیر تلگرام، واتساپ، اینستاگرام، روبیکا، ایتا، سروش، بله، گپ و آی‌گپ برای شما ارسال می‌کنند. دیگر خدمات مشتریان تیک‌سازه به شرح زیر می‌باشد:

۱. ارائه‌ی خدمات در کوتاه‌ترین زمان

۲. ارائه و انتقال نظرات، پیشنهادات و انتقادات

۳. دریافت استعلام قیمت از محصولات شیمیایی و ابزارآلات

۴. دریافت کد رهگیری و بیجک برای اطلاع از وضعیت ارسال سفارش

۵. دریافت مشاوره‌ی آنلاین و تلفنی برای انتخاب صحیح کالا متناسب با نیازها

شیوه حمل

شیوه‌ی حمل و ارسال سفارشات تیک‌سازه، با توجه به درخواست خریدار و موجودی در انبار تهران و اصفهان، از طریق پیک، تیپاکس، اتوبسرانی و باربری ارسال می‌شود تا در سریع‌ترین زمان به دست شما برسد و تمامی هزینه‌های حمل و ارسال به عهده‌ی خریدار می‌باشد.

ساعت پاسخگویی

ساعت کاری مجموعه تیک‌سازه ۷ روز هفته به غیر از روزهای جمعه یا تعطیلات رسمی ایران، از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر است.

ساعت پاسخگویی مجموعه‌ی تیک‌سازه ۷ روز هفته به غیر از روزهای جمعه یا تعطیلات رسمی ایران، از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر است.

ساعت باز بودن انبار تیک‌سازه ۷ روز هفته به غیر از روزهای جمعه یا تعطیلات رسمی ایران، از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر است.

نحوه فسخ خدمات

نحوه‌ی فسخ خدماتی نظیر کاشت میلگرد، کرگیری، فورجینگ و… تنها زمانی صورت می‌گیرد که پروژه به مرحله‌ی اجرایی نرسیده باشد و با توافق طرفین فسخ می‌شود.

نحوه ثبت شکایت مصرف‌کنندگان

برای ثبت شکایات می‌توانید با شماره‌ی ۳۷۴۴۴۲۰۰-۰۳۱ با داخلی ۱۱۱ تماس بگیرید و شکایات خود را به ثبت برسانید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

دلیل بازگشت وجه

ارتباط با ما