آموزش ثبت‌نام + ورود + پنل کاربری تیک‌سازه

در کشور ایران مدتی است که فروشگاه‌های اینترنتی و خریدهای آنلاین بازار داغی دارد و در بین افراد بسیار رواج یافته است! حال تصمیم گرفتیم تا شما را کمی بیشتر با تیک‌سازه آشنا کنیم؛ تیک‌سازه به‌‎عنوان یک فروشگاه اینترنتی در حوزه‌ی چسب و تجهیزات فعالیت دارد و واردکننده‌ی محصولات برندهای جهانی نیز است که موجب شده تمامی محصولات شیمیایی از جمله اپوکسی و چسب و همچنین تجهیزات از جمله دستگاه‌های حفاری را با نازل‌ترین قیمت به شما عرضه کند.

همین امر موجب شد که ما تصمیم بگیرم در راستای ثبت‌نام شما در تیک‌سازه ویدیویی را ضبط کنیم تا شما کاربر محترم بتوانید در کمترین زمان این ویدیو را مشاهده کنید و پس از آن به‌راحتی در تیک‌سازه ثبت‌نام کنید. حتما از خودتان می‌پرسید که چه لزومی دارد که در تیک‌سازه ثبت‌نام کنم؟ وارد شدن به حساب کاربری در فروشگاه‌های اینترنتی برخلاف تصور شما مزیت‌های زیادی دارد که برخی از این مزیت‌ها عبارت‌اند از:

۱- اگر قصد خرید محصول یا تجهیزاتی را دارید قبل از ثبت‌سفارش می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و سپس ثبت سفارش کنید.

۲- شاید در یکی‌از سمینارها، همایش‌ها یا دوره‌های تیک‌سازه شرکت کرده‌اید و بخواهید دوباره به فایل‌های آموزشی خود دسترسی داشته باشید، در این حالت با ورود به حساب کاربری به ویدیوهای آموزشی دسترسی پیدا می‌کنید.

۲- ممکن است شما به‌عنوان فروشنده در تیک‌سازه فعالیت داشته باشید، پس نیاز است برای دسترسی به امکانات، ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید تا به امکانات موردنظر دسترسی پیدا کنید.

۳- اگر کیف پول شما شارژ داشته باشد با ورود به حساب کاربری می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید و یا حتی موجودی آن را افزایش دهید.

 

در ادامه می‌توانید فیلم‌های آموزشی را مشاهده کنید و در صورت مشکل می‌توانید با پشتیبانان سایت تیک‌سازه در ارتباط باشید.

مزایای ثبت‌نام و ورود به پنل تیک‌سازه

ورود به پروفایل کاربری تیک‌سازه از این جهت اهمیت دارد که شما می‌توانید به امکانات زیادی دسترسی داشته باشید و همچنین اگر فروشنده باشید بتوانید با ورود به حساب کاربری، به پیشخوان فروشنده دسترسی داشته باشید و محتوای محصولات خود را ویرایش کنید، عکس آن‌ها را تغییر دهید، قیمت آن‌ها را تغییر دهید و فروش‌ویژه طراحی کنید!

حتی برای کاربران ساده‌ای که فروشنده نیستند مزیت‌های فروانی دارد، این مزیت‌ها از این جهت است که شما برای خرید می‌توانید از اعتبار کیف پول خود استفاده کنید، محصولاتی را به‌عنوان علاقه‌مندی انتخاب کنید و بعدا آن‌ها را خرید کنید، آخرین محصولاتی که مشاهده کردید را ببینید و هزاران مزیت دیگر!

پس تا دیر نشده ثبت‌نام کن! حتی تیک‌سازه به شما کاربر محترم این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به رمز عبور وارد شوید و نیازی به حفظ کردن رمز عبور ندارید و فقط با یک کد یکبار مصرف به پروفایل کاربری خود دسترسی پیدا می‌کنید!

برای دریافت راهنمایی بیشتر ویدیو را تا آخر ببین!

با آرزوی موفقیت برای شما کاربر گرامی

۰/۵ (۰ نظر)

ارتباط با ما