درباره تیک سازه

با توسعه صنعت اینترنت و گسترش فروشگاه های اینترنتی و همچنین نبود سایتی کامل و پرمحتوا برای متریال اختصاصی از جمله چسب‌ها، اقدام به راه‌اندازی بزرگ ترین سایت تخصصی ایران در زمینه ترکیبات شیمیائی، مکمل ها و انواع چسب ها نمودیم.

در سال ۱۳۸۱ و با ورود دستگاه‌ها و تجهیزات تخریب و حفاری به بازار ایران، مجموعه‌ کوچکی راه‌اندازی کردیم و بصورت متمرکز روی تخریب، برش و حفاری شروع به فعالیت نمودیم. سال‌ها بعد یعنی ۱۳۹۱ و با حصول تجربیات فراوان و تحصیلات اکادمیک و همچنین اضافه شدن نیروهای متخصص به تیم‌مان، وب‌سایتی به نام ابتکارسازه راه‌اندازی کردیم تا از این طریق، خدماتمان را به تمام کشور معرفی کنیم.

مهندس پارسا سعیدی موسس و بنیان گذار این پروژه، بعد از گذراندن تحصیلات اکادمیک اقدام به آموزش نیروهای متخصص در تمامی زمینه‌های مقاوم‌سازی سازه نمود و فعالیت حرفه‌ای گروه خود را در زمینه‌های کاشت میلگرد، حفاری و کرگیری، مقاوم سازی با الیاف frp و فورجینگ با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا گسترش داد.

به لطف خدا، مشتریان زیادی به ما اعتماد کردند و در سراسر کشور پروژه‌های بسیاری انجام دادیم. در اکثر پروژه‌ها و به درخواست کارفرما، متریال مورد نیاز را با قیمتی مناسب‌تر نسبت به بازار تهیه می‌کردیم.

در این زمان بود که جرقه‌های راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی زده شد اواخر ۱۳۹۶ وب‌سایتمان را به فروشگاه اینترنتی تغییر دادیم البته نام آن نیز از ابتکارسازه به تیک‌سازه تغییر پیدا کرد.

اکنون تیک‌سازه یک فروشگاه اینترنتی مطمئن در فروش آنلاین تجهیزات ساخت‌و‌ساز است از طرفی در بخش مجله تیک‌سازه یعنی تیک‌مگ ، هم خدماتمان را ارائه می‌کنیم و هم آموزش می‌دهیم.

فروشگاه تیک سازه که برندی جدید و ادامه‌ی فعالیت ابتکار سازه بود در سال ۱۳۹۶ به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه‌ی فروش متریال و تجهیزات حرفه‌ای شروع کرد و امروز تیک سازه با برندی شناخته شده در ایران اقدام به واردات انواع چسب‌های ساختمانی، صنعتی، عمومی و … کرده و اقلام خود را از طریق انبارهای خود در استان‌های مختلف در زمانی بسیار کوتاه به دست خریداران می‌رساند.


راه‌های ارتباط با تیک‌سازه

دفتر تهران:  ۲۸۴۲۲۰۳۵-۰۲۱

دفتر اصفهان: ۴۲۰۰ ۳۷۴۴ ۰۳۱

واحد فروش:  ۲۵۰۰ ۲۷۵ ۰۹۲۲

جیمیل: tiksaze@gmail.com

برخی حوزه‌های فعالیت تیک‌سازه

فروش انواع چسب‌ها مخصوصاً چسب کاشت میلگرد مانند:

۱- چسب کاشت میلگرد هیلتی شامل: چسب کاشت میلگرد هیلتی HILTI RE 500 V3چسب کاشت میلگرد هیلتی HY 200چسب کاشت میلگرد هیلتی HILTI HY 200 Aچسب کاشت میلگرد HILTI HY 200 Rچسب کاشت میلگرد هیلتی HILTI RE 100

۲- چسب کاشت میلگرد ممو  MEMO شامل: چسب کاشت میلگرد ممو چم MEMO CHEM  – چسب کاشت میلگرد ممو هات MEMO HOT  – چسب کاشت میلگرد ممو هات پلاس

۳- چسب کاشت میلگرد آبادگران ABADGARAN  شامل: چسب کاشت میلگرد آبادگران ABADGARAN RA-500  – چسب کاشت میلگرد آبادگران +ABADGARAN RA-500

۴- چسب کاشت میلگرد فیشر FISCHER  شامل: چسب کاشت میلگرد فیشر ای‌ام‌ پلاس FISCHER FIS EM PLUS 

۵- چسب کاشت میلگرد کالم KALM شامل: چسب کاشت میلگرد کالم اس‌اف ۳۴۵ KALM VMK SFچسب کاشت میلگرد کپسوبی کالم اس اف KALM VPK-SFچسب کاشت میلگرد کالم KALM VMK 345 – چسب کاشت میلگرد کالم KALM VMK SFZ 345

۶- چسب کاشت میلگرد بوسونگچسب کاشت میلگرد بوسونگ BOSSONG 21چسب کاشت میلگرد بوسونگ BOSSONG V PLUSچسب کاشت میلگرد بوسونگ BOSSONG V PLUS Tچسب کاشت میلگرد بوسونگ BOSSONG POLY SF

۷- چسب کاشت میلگرد ایندکسچسب کاشت میلگرد ایندکس INDEX MO- Hچسب کاشت میلگرد ایندکس INDEX MO- PUR 3

۸- چسب کاشت میلگرد آپولو سلوچسب کاشت میلگرد آپولو سلو RESI CELO VY SFچسب کاشت میلگرد آپولو سلو RESI CELO PY SF

۹- چسب کاشت میلگرد دابلچسب کاشت میلگرد دابل DUBELL F- 1511چسب کاشت میلگرد دابل DUBELL F-1311

۶- چسب کاشت میلگرد ST 30چسب کاشت میلگرد ST FIX

فروش الیاف FRP

۱- فروش الیاف کربن CFRP

۲- فروش الیاف شیشه Gfrp

۳- فروش الیاف آرامید یا کولار Afrp

۴- فروش الیاف بازالت Bfrp

۵- فروش رزین و اپوکسی‌ FRP

۶- فروش ملات زیر‌سازی جهت اجرای مقاوم سازی با FRP

اجرای پروژه‌ها

۱- اجرای پروژه‌های مقاوم‌سازی با الیاف FRP

۲- اجرای کاشت میلگرد

۳- اجرای جوش سر‌به‌سر یا فورجینگ میلگرد

۴- کرگیری و تخریب بتن

 

اینجانب پارسا سعیدی مدیر و مؤسس تیک‌سازه نویسنده مطلب زیر هستم.

اوایل دهه هشتاد یعنی سال ۱۳۸۱ با ورود تجهیزات تخریب و حفاری به بازار ایران، مجموعه‌ای به نام ابتکار سازه راه‌اندازی کردیم سپس تعداد زیادی از انواع این تجهیزات را خریداری کردیم و در زمینه تخریب، حفاری و برش بتن فعالیتمان را شروع کردیم. در طول زمان و با تحصیلات آکادمیک و همچنین حصول تجربه و اضافه شدن نیروهای متخصص به مجموعه ما، چندین فعالیت تخصصی دیگر نیز به فعالیت‌های ما اضافه شد مثل: مقاوم‌سازی سازه‌های بتنی، اجرای frp، جوش سربه‌سر میلگرد (فورجینگ)، کاشت میلگرد و غیره. سال ۱۳۹۱ بود که با گسترش اینترنت در سطح کشور، وب‌سایت ابتکار‌سازه را راه‌اندازی کردیم تا خدماتمان را در سرتاسر کشور ارائه کنیم سال ۱۳۹۶ وب‌سایت ابتکار سازه به فروشگاه اینترنتی تبدیل شد البته نام آن را از ابتکار‌سازه به تیک‌سازه تغییر دادیم. اکنون تیک‌سازه، یک فروشگاه اینترنتی مطمئن در حوزه فروش تجهیزات ساخت‌و‌ساز است که تمرکزش بر روی ارائه کالاهای با کیفیت و اصلی و همچنین ارائه خدمات مطمئن و سریع است.

۵/۵ (۲ نظر)
ارتباط واتساپی